SFORA HUSKY SFORA HUSKY

ul. Wspólna 4A 62-081 Baranowo Zadzwoń: 531 21 66 50

Czym zajmuje się nasza fundacja?

Zajmujemy się pomocą bezdomnym, chorym i skrzywdzonym psom ras północnych - zarówno tym rasowym, jak i w typie rasy. Pomagamy znaleźć im nowe kochające domy, leczymy, oferujemy opiekę w domu tymczasowym oraz transport.

Adopcja

Znalezienie dobrego domu stałego to nasz podstawowy i najważniejszy cel. Szukasz przyjaciela na dobre i na złe? Dobrze trafiłeś! Porozmawiaj z nami a postaramy się dopasować psa idealnego dla Ciebie!

Spacery

Dysponujesz odrobiną czasu? Lubisz spacerować lub biegać i poszukujesz towarzysza? Nasze psy chętnie dotrzymają Ci towarzystwa! Napisz lub zadzwoń do nas a umówimy Cię z którymś z naszych podopiecznych 😉

Transport

Dużo podróżujesz i masz miejsce w samochodzie? Może mógłbyś zabrać ze sobą psa w drodze po jego lepsze życie? Często szukamy transportu w różne miejsca Polski. Przywozimy lub zawozimy psy do domów tymczasowych lub stałych. Odbieramy je z interwencji. Skontaktuj się z nami, a damy Ci znać gdy będziemy potrzebować podwózki.

Adopcja wirtualna

Twoja obecna sytuacja życiowa lub brak warunków stoją na przeszkodzie, żeby adoptować psa? A może nie masz czasu, a jednak chciałbyś pomóc? Możesz skorzystać z idei adopcji wirtualnej. Wystarczy, że wybierzesz psa, któremu chcesz pomóc i ustawisz na swoim koncie przelew cykliczny (w tytule wpisując „darowizna + imię psa”), a my zajmiemy się resztą. Skontaktuj się z nami, a będziemy zdawać relacje z postępów Twojego wirtualnego podopiecznego 🙂

Wsparcie finansowe i rzeczowe

Jako fundacja niemalże zawsze jesteśmy w potrzebie. Zawsze czegoś brakuje, coś jest potrzebne. Smycze, obroże, karmy suche i mokre, legowiska, koce… Lista się nie kończy. Jeśli nie wiesz, co mógłbyś nam podarować a chcesz pomóc, zawsze możesz przekazać darowiznę na konto fundacji (dane na dole strony - nie zapomnij w tytule przelewu dodać „darowizna”).

Szukamy domów tymczasowych!

Nie trzeba wiele, by stworzyć chwilową przystań dla potrzebującego psa. Wystarczy odrobina miejsca w domu i zgoda wszystkich domowników. Będąc domem tymczasowym pomożesz nam ratować i przygotować psa do normalnego życia, i dzień po dniu obserwować jak staje się śmielszy i szczęśliwszy. To naprawdę proste! Pomożemy Ci we wszystkim, zapewniamy karmę, opiekę weterynaryjną i behawioralną. Ty tylko kochasz i dbasz. Dom tymczasowy to szansa na nowe życie dla psa.

Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt
SFORA HUSKY

 • ADDRES

  ul. Wspólna 4A 62-081 Baranowo

 • TELEFON

  531 21 66 50

 • EMAIL

  paulina@sforahusky.pl

 • NIP

  7773232265

 • KRS

  0000465078

 • BGŻ 97 2030 0045 1110 0000 0272 1440

DOGPIX.pl - PSI FOTOBLOG