Wszechobecna, ciemność, ból nie do zniesienia, samotność, strach i tęsknota . Tymi kilkoma słowami można opisać historię życia Reja…

Kiedyś miał swojego człowieka, któremu był wierny, którego kochał. Kiedy zachorował na jaskrę i stracił wzrok, jego człowiek odpłacił mu za całą psią miłość – wywiózł go do lasu i zostawił. Co musiał wtedy czuć Rej? Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, że jesteście w obcym miejscu, nic nie widzicie, nie wiecie, co się stało i co z wami będzie... Przerażająca ciemność, paniczny strach i ból.

Rej miał bardzo powiększone gałki oczne, z których ciekła krew. Stał nieruchomo przerażony i czekał już tylko na śmierć. Rej potrzebuje swojego człowieka takiego prawdziwego, kochającego, bo takiego bez serca już kiedyś miał.

Psiak kocha ludzi, uwielbia być w centrum uwagi, uwielbia głaskanie i pieszczoty. Do miłości wzrok jest niepotrzebny, potrzebne jest wielkie serce. Rej ma ok. 7 lat, jest średnim psem. Obecnie Rej ma gałki oczne w szczątkowej postaci. Nie cierpi, nie potrzebuje żadnej specjalistycznej opieki i żadnego leczenia. Potrafi chodzić na smyczy. Może zamieszkać w domu, w którym są koty. Podaruj Rejowi, który tyle w życiu wycierpiał to, co najcenniejsze – własny dom i miłość!

_

ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ ?

zadzwoń: 531 21 66 50 lub napisz: paulina@sforahusky.pl